www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2006-08-19 00:22:53

Crybaby
Tag
Küldő: Kazincbarcika
Regisztrált: 2006-03-21
Üzenetek: 32

interreferencia

köszönöm megpróbálok mindent
ha nem sikerül jelenkezem

Kilépett

 

#2 2006-08-18 18:43:36

K.Peti
Vendég

Re: interreferencia

Ha megszünteted a földelést, tuti hogy nem fog zúgni. EZT NEM JAVASLOM, MERT ÉRINTÉSVÉDELMI SZEMPONTBÓL nem éppen emberbaráti. Csak azért írom, még mielőtt valaki azt mondja, hogy szigetelőszallaggal ragaszd le a konnektor földelését. Meg lehet tenni, nem is fog zúgni, csak nem szabad!!
Marad a villanyszerelő, aki pontosan helyreteszi a gondot.

 

#3 2006-08-17 16:52:05

Crybaby
Tag
Küldő: Kazincbarcika
Regisztrált: 2006-03-21
Üzenetek: 32

Re: interreferencia

ha ezt megtettem,és fennáll a probléma?
mert egy konnektorból kapja az áramot kivétel a pc,bár már prob, mindenhogy?!
mivel probálkozzak még?????
kösz a gyors választ!

Kilépett

 

#4 2006-08-17 11:49:31

K.Peti
Vendég

Re: interreferencia

Elég általános probléma, a hiba valószínű a hálózat földelésében van.  Ha minden egy konnektorból kapja az áramot akkor is zúg?
Érdemes egy villanyszerelővel megnézetni a konnektorok bekötését, általában két kábel megfordításával orvosolható a helyzet, saját érdekünkben bízzuk igazi szakemberre smile))

 

#5 2006-08-16 20:39:41

Crybaby
Tag
Küldő: Kazincbarcika
Regisztrált: 2006-03-21
Üzenetek: 32

Re: interreferencia

a problémám a következő:
van 3 szintim:egy fantom xa,v_synth,és egy mc_808 amit egy m100fx kever össze.van egy pc az editorokhoz amihez egy midi interface-en keresztül csatlakozom.
felmerült egy furcsa zúgás ami megszünik ha valamely kábelt kihúzom a hangszerek valamelyikéből, vagy ha az interface-t kihúzom a pc-ből.a lenyeg hogy valamit meg kell szüntetnem ahhoz hogy megszünjön legyen az audio ,usb"sima valamelyik szintiből vagy interface ha úgy használom de én már minden eshetőséget kipróbáltam
amúgy egy halózatról van megtáplálva a szintik és most már egy másikról van a pc.
kérlek segitsetek előre is köszönöm.        Norbert

Kilépett

 

Fórum lábléc