www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2009-06-08 10:47:35

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Roland E-80 2-es frissítés!

Szia,

Vagy a hangszerben, vagy a E-80/60/50 Database Manager-rel törölj stílust és dalt. Ha közvetlenül számítógéppel törlöd, meghibásodáshoz vezethet. Ezekről a gépkönvben is olvashatsz. Egy stílus több összetevőből is áll, ez a problémaforrása.

Kilépett

 

#2 2009-06-07 19:35:48

Rickye
Tag
Regisztrált: 2009-06-03
Üzenetek: 2

Re: Roland E-80 2-es frissítés!

Köszönöm a segítséged!Rendes tőled azonnal neki is látok a frissítésnek ha valami van majd még írok!Amúgy ha már itt tartunk nem tudod hogyan kell egyszerre kitörölni az összes songot vagy stylust amit beleraktam a gépbe a rolandba?Mert egyszer számítógépen keresztül töröltem és akkor azt csinálta hogy kitörölte ugyan de a címek ott maradtak benne csak amikor rákattintottam azt írta hogy not fund!smile
Egyenként elég gáz lenne kitörölni mind a 200 songot:) Sorry hogy ezzzel zargatlak de jobb megkérdezni mint elrontani!Köszi a válaszod előre is!

Kilépett

 

#3 2009-06-03 17:08:43

Joe
Guru
Regisztrált: 2003-10-14
Üzenetek: 226

Re: Roland E-80 2-es frissítés!

Hello!

A frissítéshez 10 MB belső memória szükséges. Ha nincs annyi, szabadíts fel memória helyet, hogy legyen elegendő szabad kapacitás.

A frissítés menete PC-ről internal memória használatával.

1. Kösd össze USB-n a PC-t és az E-80-at.
2. Ha van benne memória kártya vagy floppy azokat vedd ki.
3. Tartsd nyomva a DISK/MEDIA gombot és közben kapcsold be az E-80-at.            Egészen addig nyomd a gombot, amíg a kijelzőn meg nem jelenik a SYSTEM UPDATE üzenet.
4. A számítógépen nyisd meg az E-80 mappáját és azon belül az Update mappából törölj ki mindent, ha van benne valami.
5. A CD-t tedd be a meghajtóba
6. Kattints kétszer az ikonjára és a gyökér könyvtárában található összes mappát másold át az E-80 belső memóriájába
Engedélyezd az "Igen mindet", " Yes All" mappák cseréjét.
7. A másolás befejeztével szüntesd meg  az USB kapcsolatot (eltávolítás, disconnect)
8. Nyomd meg a USER PROGRAM 1-es gombot.
Elkezdődik a szoftver betöltés....
Amikor vége megjelenik a Power Off and On again" üzenet.
9. Kapcsold ki a hangszert majd pár másodperc múlva kapcsold be.
10.  A bekapcsolás folyamatában kijelzőn láthatod a version 2 logo-t
11. A bekapcsolás után nyomd meg a STYLE gombot a FINDER szekcióban, hogy frissítsd a GOLD STANDARD STYLES adatbázist.
12. A MENU>UTILITY>INFO gombok lenyomásával ellenőrizd a verziószámot.

Kilépett

 

#4 2009-06-03 11:28:20

Rickye
Tag
Regisztrált: 2009-06-03
Üzenetek: 2

Re: Roland E-80 2-es frissítés!

Sziasztok!

Volna egy olyan problémám hogy, volt egy kis gubanc a gépemmel (roland e-80) és ezért a gyári beállítást kellett visszaállítanom, így a verzió is a legelső kiadás maradt!big_smile
Szeretném feltenni vissza a 2-es verziót amihez megvan a CD-m is csak a leírásaim, papírjaim elvesztek a költözésben!Nagyon szépen kérem, valaki írja le vagy küldje el az e-mail -emre, hogyan kell frissíteni 2-es verzióra!Csak egy használati útmutató kéne...valami leírás hogyan is kell... pls valaki segítsen rajtam!sad

Előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek           :                       Rickye

Kilépett

 

Fórum lábléc