www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2009-03-16 01:11:50

nótásgabi
Tag
Regisztrált: 2009-03-11
Üzenetek: 2

Kottatartó va 7-hez

Te Robi én azt hallottam hogy már nem gyártják a kotta tartót ugyanis nekem VA3-asom van,használtan vettem 3-éve40000 Sk ért és valami digital pianós müanyag tartót adtak ami nem túl stabil drótokkal volt megcsinálva úgy hogy a műanyag kottatartót valahogy bele lehessen illeszteni.Gondolhatod hogy az első zenélésemkor letörtek a drótok.Elfuserált megoldás volt az egész.A legjobb csináltatni és pedig hasonlót mint a régebbi E16 és rokonjai féle szintik kottaállványa szerint,csakhogy az E16-osba mígy felülről megy bele a tartó mindkét szárvége a VA -kba meg oldalról így az állvány szárát mégkell mégegyszer e miatt hajlítani-ha érted miről beszélek.Esetleg nincsenek valami GSD stílusaid Rolandok?Én mge küldenék neked Roland webcímet DE OLYAT amiről rengeteg stílust(átkonvertált-YAMAHA TYROS,TECHNICS,KORG)  és Roland stílusokat tudsz zip formátumosan lehúzni még GW -7es stílusokat is-itt megjegyzem jó magyar stílusok is vannak.Ja,és a you tuben nézz meg egy Roland VA-3 as videóklippet ott láthatod a kotta állványt hogy kb hogy néz ki a hangszereren.Üdv.:nótásgabi.

Utoljára szerkesztette nótásgabi (2009-03-18 20:49:30)

Kilépett

 

#2 2007-12-07 21:42:52

robi
Tag
Regisztrált: 2007-12-06
Üzenetek: 4

Re: Kottatartó va 7-hez

Va 7-hez kottatartót lehet e kapni,és menyibe kerül.Köszi

Kilépett

 

Fórum lábléc