www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2008-03-18 12:37:52

matrix64
Tag
Regisztrált: 2007-08-17
Üzenetek: 116

Musikmesse-arranger

Elnézést a kissé provokatív felvetésért,nem állt szándékomban a cég rossz hírét kelteni.Egy valamiben egyet szoktak érteni a nem rolandot használok is,hogy elismerik a  magyarországi képviselet tevékenységét,szervíz,segítőkézség stb. és ezt most nem azért írom mert Tóth Úr is megszólalt az ügyben, hanem mert így van.
Ezért jó hallani hogy innen is vonnak be szakembereket a fejlesztésbe.
Szóval ezek csupa jó hírek !

Üdv

Kilépett

 

#2 2008-03-17 17:15:33

Tóth Csaba
Tag
Regisztrált: 2003-11-11
Üzenetek: 14

Re: Musikmesse-arranger

Kedves Érdeklődők!

Köszönöm jurij hozzászólását, magam sem fogalmazhattam volna sokkal szebben. A Roland nevében szeretnék megnyugtatni mindekit, hogy noha az arranger keyboardok iránti érdeklődés világszerte kissé csökken, a Roland nem fogja megszüntetni a fejlesztést és gyártást ezen a területen.
Tény, hogy a frankfurti vásárban nem mutattunk be új terméket ebben a kategóriában, de az újdonságok fejlesztése jelen pillanatban is zajlik, sőt a Roland East Europe szakértői kiemelt szerepet kaptak ebben a feladatban, az EXR-E2 sikerének hála.
Baráti üdvözlettel,
Tóth Csaba
ügyvezető

Kilépett

 

#3 2008-03-15 16:16:16

jurij.es.a.szakkor
Tag
Küldő: Székesfehérvár
Regisztrált: 2006-02-19
Üzenetek: 67
Weblap

Re: Musikmesse-arranger

Matrix64, arra, hogy a Roland kiszallna az Arranger uzletagbol kb. ugyanannyi az esely mint
amennyi arra, hogy a Coca-Cola kiszallna az uditoital, az Audi vagy BMW az autogyartasbol...

Tobb oka is lehet annak, hogy most nem mutattak be Frankfurtban Arranger ujdonsagot.

- Egyenlore nem terveznek ujabb modelleket. Ez a legvaloszinutlenebb verzio...
- A januari NAMM2008-on bemutatott termekekre fokuszaltak
- A Messe-re nem keszultek el az "uj" modell mukodo es bemutathato prototipusaval
- Vagy egy masik rendezveny alkalmaval tervezik a bejelentest/bevezetest/bemutatast

Es persze szamtalan egyeb oka is lehet ennek.

Ilyen tekintetben Mi Magyarorszagon kulonosen jo helyzetben vagyunk,
hiszen itt van a Roland Kelet-Europai fohadiszallasa. Biztos vagyok benne,
hogy ha lesz uj arranger keyboard a lathataron akkor elso kezbol fogod hallani a hiradast.

Szoval nem kell minden interneten terjedo badarsagot keszpenznek venni.


Udv,
jurij.es.a.szakkor

AudioWorks / Szfvar

Kilépett

 

#4 2008-03-15 14:54:35

matrix64
Tag
Regisztrált: 2007-08-17
Üzenetek: 116

Re: Musikmesse-arranger

Belinkelhetném több fórumról is ezeket a rémhíreket(nem én találtam ki)többek között:roland- arranger.com-sehova sem érkezett hivatalos cáfolat a Rolandtól.Pedig bizonyára a cégtől is olvassák ezeket a fórumokat.Én is kedvelem a Rolandokat csak az gyanús hogy Frankfurtra szokták időzíteni  ebben a kategóriában az újdonságokat.
Minimum annyi reagálás kellene a cégtől mint a tiéd,hogy ez marhaság és xedik hónapban bemutatjuk mondjuk a G90-et.Ha megnézed,van olyan gyártó aki már egy éve mutogatja legújabb remekét de még most sem biztos hogy kész van smile.

Kilépett

 

#5 2008-03-14 17:38:23

jurij.es.a.szakkor
Tag
Küldő: Székesfehérvár
Regisztrált: 2006-02-19
Üzenetek: 67
Weblap

Re: Musikmesse-arranger

Matrix64, ez mekkora marhasag... a Roland az egyik piacvezeto Arranger fejleszto egyben gyarto... Miert alltak volna le?!

Kilépett

 

#6 2008-03-13 08:30:48

matrix64
Tag
Regisztrált: 2007-08-17
Üzenetek: 116

Re: Musikmesse-arranger

Nemrég hitetlenkedve olvastam nyugati fórumokon,hogy a Rolandnál leálltak az arranger fejlesztéssel,ezek szerint igaz.Sajnálom....

Kilépett

 

Fórum lábléc