www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2007-02-02 12:59:17

orgonistapetya
Tag
Regisztrált: 2007-01-31
Üzenetek: 22

Segítsen valaki választani!

Köszi az infót, Drusza!
Hali!
Orgonistapetya

Kilépett

 

#2 2007-02-02 10:16:06

K.Peti
Vendég

Re: Segítsen valaki választani!

Az EM-25H magyar stílusai megvásárolhatók külön floppy lemezen, így betölthető bármelyik EXR-be.

üdv

 

#3 2007-02-01 20:29:23

orgonistapetya
Tag
Regisztrált: 2007-01-31
Üzenetek: 22

Re: Segítsen valaki választani!

Hello, Basa!
Köszi az információt! Nem DJ vagyok, hanem szórakoztatózenész. Elsősorban lagziban és bálban muzsikáltam. Kihagytam pár évet, ezért az újabb hangszerekről nincsenek tapasztalataim.
A szövegírási hiány nem okoz gondot, ezt a tulajdonságot nem is használnám. Azért gondoltam inkább az EXR7-re, mert 76 billentyűs hangszer. Az újabb EXR sorozatról az "S"-ekről azt hallottam, hogy azok is felismerik már az akkordokat zongorajáték közben. Az árfekvés mégis inkább az EXR5s mellett szól.
Ha használtad az 5-t, biztosan meg tudod mondani, hogy az EM25H magyar stílusaira meg lehet-e tanítani?
Még egyszer köszi az információt!
Szia!
Orgonistapetya

Kilépett

 

#4 2007-02-01 17:39:03

basa
Tag
Regisztrált: 2007-01-09
Üzenetek: 7

Re: Segítsen valaki választani!

Halihó! Kedves Orgonistapetya! Szerintem jó választás az exr5.Jó az árfekvése, könnyen kezelhető,ebben a kategóriában a hangszínei is rendben vannak. Szerintem strapabíró harcjármű! Én három évig dolgoztam vele,semmi probléma nem volt ez idő alatt. Egyetlen hátrányát tudnám megemlíteni,hogy nem írja a szöveget. De ha élesben játszol inkább, és nem lemezlovas vagy akkor szerintem ez elhanyagolható csekélység. Januárban cseréltem le egy E-50-re, de én  szerettem azt a hangszert. Üdv: Basa

Kilépett

 

#5 2007-01-31 21:50:43

orgonistapetya
Tag
Regisztrált: 2007-01-31
Üzenetek: 22

Re: Segítsen valaki választani!

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni! EXR sorozatból szeretnék választani, de nem tudom, mennyire strapabíró egy ilyen hangszer. (Régen volt egy E16-om, az eléggé bírta a gyűrődést lagzikban, bálokban, stb.)
Ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata, kérem ossza meg velem!
Előre is kössz!

Petya

Kilépett

 

Fórum lábléc