www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#51 2006-05-13 16:04:39

PJazz
Tag
Regisztrált: 2006-05-13
Üzenetek: 21

Re: Közlemény

Sziasztok!

Segítsen nekem valaki, mert nem találok az oldalon árlistát! Hol van?

Kilépett

 

#52 2005-02-07 16:53:01

Gabesz
Guru
Regisztrált: 2003-10-15
Üzenetek: 260

Re: Közlemény

Szia László!

A Bárzongorista versenyre bárki jelenkezhetett / jelentkezhet, életkor megkötés nincsen, az egyetlen és legfontosabb dolog, hogy csak a két kezed használhatod, semmiféle gépi kíséret (automatika, standard MIDI fájl) nem alkalmazható.
Tehát tisztán a zongorázásról szól a dolog. Természetesen, mivel bárzongorista versenyről beszélünk, elég nagy repertoár ismerete szükséges.
A jelentkezés feltétele egy hanganyag leadása, melyen két dalt zongorázol (egyet a kötelezők közül, és egy szabadon választottat). A beérkező anyagok alapján a zsűri dönti el, hogy ki juthat be az elődöntőbe. Az elődöntőkön már élőben kell játszani a zsűri előtt. Innen általában 10 zongorista jut be a döntőbe.
Természetesen idén is lesz Bárzongorista verseny, melynek pontos időpontját még nem tudjuk. Javaslom a barzongorista.hu weboldal figyelését.

Üdv: Gabesz

Kilépett

 

#53 2004-12-17 11:56:53

Lacko1986
Tag
Regisztrált: 2004-12-17
Üzenetek: 2

Re: Közlemény

Tisztelt Szerkesztőség.Szeretnék érdeklődni a nemrégen megrendezett
Bárzongorista versenyről.Szeretném megtudni hogy milyen feltételek voltak a versenyen.PL(életkor,szaktudás stb)! Én 18 éves vagyok és szerettem volna jelentkezni a versenyre de lekésten a határidőt.Mikor kerűl megrendezésre legközelebb?Ha ilyenverseny van az országban kérenm küldjenek egy felhívást ha lehetséges.Előre is köszönöm.
Tisztelettel:

                                   Mátyás László

Kilépett

 

#54 2003-10-15 14:57:29

admin
Site Admin
Regisztrált: 2003-09-14
Üzenetek: 9

Re: Közlemény

Kedves Zenészek és minden Látogató!

Szeretettel megnyitjuk kerekasztalunkat az érdeklődők előtt. Ebben a fórumban bárki a zenésztársadalom elé tárhatja kérdéseit, véleményét, tapasztalatait.

Szeretnénk, ha a fórumok tartalmasak és hasznosak lennének, ezért kérünk mindenkit, hogy tartózkodjon az ide nem illő témák megvitatásától. Ez már önmagában épp elég dolog megvitatását teszi lehetővé.

A fórumot szakértő zenész kollegák moderálják.
Egyrészt szakértők, tehát itt mindenki választ kaphat a zenéléssel, stúdiózással, hangszerekkel kapcsolatos kérdéseire.
Másrészt moderátorok, tehát saját felelősségre bármi megengedett, azonban kitiltjuk az értelmes párbeszédet akadályozó személyeket.

Bárki nyithat témát, és bárki hozzászólhat bármely témához.

Örömteli és hasznos fórumozást kívánunk.

A Stáb

Kilépett

 

Fórum lábléc