www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2019-03-13 07:51:38

Macilaci
Tag
Regisztrált: 2019-03-13
Üzenetek: 1

Érdeklődés Roland EA-7 szinti iránt

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy EA-7 nél lehet-e, ha igen akkor hogyan tudnám ekvázni a line illetve a mic. bemenetet?
Köszönöm!

Kilépett

 

#2 2017-07-05 08:26:22

pvs
Tag
Regisztrált: 2007-11-02
Üzenetek: 7

Re: Érdeklődés Roland EA-7 szinti iránt

Sziasztok!   (Bocsánat az "off" ért, de a régebbi hangszerek  témakörben, már nincs mozgolódás sem a tagok, sem a moderátorok részéről)
Csak remélni tudom, hogy jön majd válasz az alábbi kérdésemre:
Most vettem egy Roland E 60-ast és olvasom a leírásban, hogy 1 GB felett már csak microdrive-ot fogad a gép. Ez gondolom, hogy a többi tipusnál (E50, G70, stb) is így van. A géphez kaptam egy 1 GB-os CF-et, de mivel én nem használok midifile-t, minél több stilust (gyárit és szerkesztettet) szeretnék majd tárolni rajta. Kérdésem, hogy kinek van és milyen tapasztalata ezekkel az adathordozókkal? Gyorsabb e az adatátvitel? Mennyire stabil a működésük és mennyre tartósak?
Bárki válaszát ( aki már használt ilyet) megköszönném.

Kilépett

 

#3 2017-06-04 20:40:40

Ferencke30
Tag
Regisztrált: 2017-05-28
Üzenetek: 5

Re: Érdeklődés Roland EA-7 szinti iránt

Sziasztok Kedves zenész kolegák!
Köszönöm a választ,már egyépként  a birtokomban van egy Roland EA-7 és teljesen jól kezelhető még látás-sérülten is. Az a kérdésem, hogy hogyan tudok  egy mondjuk mulatós stílushoz hozzá  rendelni valami féle kontrát, hogyan tudom meg nézni hogy milyen kontra stílusok vannak, stb stb. Illetve hogy valaki esetleg le tudja írni hogy mi kell ahoz hogy frissítsem a hangszer szoftverét, ill a menetét? Köszi előre is a sok sok kérdésre a választ. Üdv: Ferencke30

Kilépett

 

#4 2017-06-01 09:45:51

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Érdeklődés Roland EA-7 szinti iránt

Üdvözlet!

Az EA-7 nem rendelkezik érintő kijelzővel, két normál kijelzője van.

Kilépett

 

#5 2017-05-28 12:23:16

Ferencke30
Tag
Regisztrált: 2017-05-28
Üzenetek: 5

Re: Érdeklődés Roland EA-7 szinti iránt

!Sziasztok Kedvves zenész kolegák! Mivel látássérült vagyok, lenne egy olyan kérdésem hogy a Roland EA-7 dupla kijelzője csak mint kijelző, vagy érintőpanelként is működik. Azért kérdezem ezt, mert szeretnék a napokban vásárolni egy ilyen készüléket, de nem nagyon kellene olyan hibába ütközni, hogy olyan készüléket vásároljak ami érintő panellel van meg áldva. Köszi a választ mindenkinek.
Üdv Ferencke 30

Kilépett

 

Fórum lábléc