www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2017-08-24 13:32:01

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

G70 helyreállítása

Üdv, azt hiszem erről már beszéltünk telefonon. De azért ide is beírom:

Érdemes 1GB CF kártyát venni, mivel a beépített olvasó sebessége adott ezért szuper gyors kártyáknak nincs jelentősége. Beolvasás sebességének ebben az esetben nem lesz jelentősége.

Egyébiránt mindegyik memóriatípust jól kezelte a hangszer.

Kilépett

 

#2 2017-07-05 08:20:15

pvs
Tag
Regisztrált: 2007-11-02
Üzenetek: 7

Re: G70 helyreállítása

Sziasztok!
Én is csak remélni tudom, hogy jön majd válasz az alábbi kérdésemre:
Most vettem egy Roland E 60-ast és olvasom a leírásban, hogy 1 GB felett már csak microdrive-ot fogad a gép. Ez gondolom, hogy a többi tipusnál (E50, G70, stb) is így van. A géphez kaptam egy 1 GB-os CF-et, de mivel én nem használok midifile-t, minél több stilust szeretnék majd tárolni rajta. Kérdésem, hogy kinek van és milyen tapasztalata ezekkel az adathordozókkal? Gyorsabb e az adatátvitel? Mennyire stabil a működésük és mennyre tartósak?
Bárki válaszát ( aki már használt ilyet) megköszönném.

Kilépett

 

#3 2017-03-01 13:01:19

pwsp
Tag
Regisztrált: 2017-02-24
Üzenetek: 8

Re: G70 helyreállítása

Nem tudom érkezik-e egyáltalán ide válasz valakitől, de volna egy második kérdésem is.
Ha a G70 kártyáján vannak külső stílusok amelyeket használnak a user beállítások, azt hogyan lehet a hangszer belső memóriájába úgy átmásolni, hogy ne a kártyára hivatkozzanak továbbra is a userek?
Alkalmas lehet erre a Database Manager és pontosan miként?
Köszi!

Kilépett

 

#4 2017-02-24 01:28:50

pwsp
Tag
Regisztrált: 2017-02-24
Üzenetek: 8

Re: G70 helyreállítása

Érdeklődnék, aki pofozott már helyre G70-et sikeresen os. újrarakás nélkül, mi a pontos recept?

Tünetek:
- gyári user setnél "style not found" hibaüzenetek
- saját user setnél bizonyos stílusok nem találhatók csak, de fájl szinten minden ott a hangszerben
- cf kártyán nem játszhatók le songok zömmel, mert bár a kártyán jelzi a címüket, lejátszásra "file not found" az üzenet

A DB adatbázis mappát már letöröltem, factory reset kiadva, gyári cdről az alap fájlszerkezetek visszamásolva, user stílusok user setek stb. visszamásolva a helyére (put here new... mappák), de így csak a gyári user setekhez a stílus hiányosságok álltak helyre, a többi hiba ezen túlmenően is fennáll!

Hard reset gombkombináció van esetleg G70-re?

Köszöntem!

Utoljára szerkesztette pwsp (2017-03-09 16:11:08)

Kilépett

 

Fórum lábléc