www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2016-11-16 07:21:16

B.Bazsi
Tag
Regisztrált: 2007-04-10
Üzenetek: 7

G70 Database

Probléma megoldódott.

Kilépett

 

#2 2016-11-15 10:35:23

B.Bazsi
Tag
Regisztrált: 2007-04-10
Üzenetek: 7

Re: G70 Database

Tisztelt Szakértők!

Segítséget szeretnék kérni Roland G70 Database Manager használattal kapcsolatban. Problémám a következő: letöltöttem és telepítettem a megfelelő verziót win7-re, letöltöttem a megfelelő drivert is ugyanerre az op.rendszerre. A program nem ismeri fel a hangszert USB csatlakoztatás után. A kiválasztott memória látható a számítógépen, de a program "I can't create session default directory" ablakot dob fel, és semmit nem csinál a továbbiakban azon kívül hogy a programot be tudom zárni... Feltételezem hogy összefüggésben lehet azzal, hogy a számítógép nem telepítette rendesen a drivert, ugyanis a következőt tapasztaltam: eljutok oda a driver telepítésével hogy csatlakoztassam a hangszert a számítógéphez, kapcsoljam be és automatikusan felismeri a program és befejezi a telepítést. Na ez nem történik meg, gyakorlatilag ezen a ponton megáll a telepítés, már egy órahosszát is vártam de ezen a ponton teljesen megáll a dolog, egy lehetőség van, uninstallálni az egészet. Megpróbáltam win8-as rendszerű géppel ugyanezt, és egy az egyben ugyanez a tapasztalatom, nem fejezi be a telepítést, nem ismeri fel a database a hangszert. Mi a probléma, mit csinálok rosszul, mi a megoldás? Bízva benne hogy tudtok segíteni,

üdvözlettel: Bujáki Balázs

Kilépett

 

Fórum lábléc