www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2016-02-26 11:59:16

berenczzoltan
Tag
Regisztrált: 2009-05-10
Üzenetek: 12

Roland Bk-9

Sziasztok!  Segítséget szeretnék kérni....Tudna küldeni nekem valaki egy stilus konvertáló programot ?  /Style works 2000 converter/,,véletlenül letöröltem,és a neten sehol nem találok letölthetőt sad    Köszönöm szépen előre is!!

Kilépett

 

#2 2016-02-20 14:56:59

ati852
Tag
Regisztrált: 2016-02-18
Üzenetek: 3

Re: Roland Bk-9

Köszi a választ!

Kilépett

 

#3 2016-02-19 12:21:04

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Roland Bk-9

Üdv!

1. Érdemes egy gyári stílus mentés esetén, az eredeti nevet átírni, kiegészíteni.
Ha a Performance és az abba mentett stílus egy pendrive-on van, elméletileg nem lehet gond. (Pendrive csere próba volt?)
2. Sajnos az iPadek esetében a régebbi modellekre kerülő újabb iOS rendszerek (frissítések) a régebbi appokkal szoktak anomáliákat okozni. Gondolom nem véletlenül vezette be az Apple, hogy újabb iOS rendszerekre a régebbi appokat le sem lehet tölteni sad
3. Tudtommal nem lehet.
4. User Tone - oda nem lehet menteni.

Kilépett

 

#4 2016-02-18 15:28:20

ati852
Tag
Regisztrált: 2016-02-18
Üzenetek: 3

Re: Roland Bk-9

Üdv!

Lenne néhány gondom a Bk-9-emmel:
1. Elkezdtem létrehozni Performance-kat, úgy hogy elmentem a stílusokat, hangmagasságot, tempót. A stílusok amiket használok pendrive-on vannak. Először szépen elmentett mindent, azonban másnap amikor be akartam tölteni a performance-okat, akkor kiírja, hogy "Rhytm not found". minden más beállítás megmaradt ( tempo, transzponálás stb.) csak a stílust nem tölti be. Olyan stílus is van benne, amit a gyári stílusok közül választottam ki, majd egy kis szerkesztés után elmentettem pendrive-ra, majd ezt követően performance-ba.

A pendrive-ról nem töröltem le a stílust, nem tettem át másik mappába. A stílussal sincs gond, mert ha csak önmagában azt töltöm be, akkor szépen megy rajta.
Ja ezt nem csak egy stílussal, hanem többel is megcsinálja, olyanokkal, amiket hónapok óta használok, és egyszer sem fagyot le tőle a szinti

2. Összekötöm az ipad-ot a szintivel, elindítom rajta a Bk partnert, egy ideg megy szépen minden rajta, majd amikor az ipadról akarom a Performance-okat betöltetni ( elindítani), akkor frissíti  a listát, majd lefagy. Van olyan amikor nem is kezelem ipadról a performancokat, csak a hangszíneket választom ki onnan, és mégis lefagy, ugyanúgy mintha a performance-okat onnan indítanám el.
Ez nem minden egyes performance lista frissétésekor jelentkezik, van olyan hogy órákig működik minden, van olyan egymás után rövid időn belül többször le fagy.
Az Ipad mini 2 típusú. Az IOS már többször is frissült, de a jelenség megmaradt.

3. A lyric viewernél a saját pdf dalszövegeknél nem lehet valami mappát, vagy listát létrehozni, hogy ne ömlesztve legyenek a dalszövegek?

4. Az  User tone gomb mire való, nem lehet oda esetleg megszerkesztett hangszínt elmenteni?

Előre is köszönöm a választ!

Kilépett

 

Fórum lábléc