www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2014-05-19 16:05:21

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Roland Jp 8000

Üdv, egy bizonyos idő után (kábé 15 év, de lehet több) bizonyos hangszerek saját memóriájáért felelős elem kimerül. Ez szervizben orvosolható.
A nem szervizes cseréről érdeklődjön az itteni márkaszervizes kollégáktól biztos tudnak tanácsot adni...

E-mail: service@rolandee.hu

Kilépett

 

#2 2014-05-17 11:27:26

firedance1978
Tag
Regisztrált: 2014-05-17
Üzenetek: 1

Re: Roland Jp 8000

Sziasztok!
Tamas vagyok. Udvozlok mindenkit a forumon beleertve a technikai szemelyzetet es minden felhasznalot erdeklodot. A segitsegetekre lenne szuksegem. Irorszagban elek es itt vasaroltam tobbek kozott egy Roland Jp 800 -es analog szintit. (regi vagyam volt) :-) Olvastam mas kulfoldi forumokon, hogy nem vagyok egyedul ezzel a problemaval. Bekapcsolaskor ket hibauzenetet kaptam. a Battery low es Memory damaged cimueket:-))) Utanna neztem  a dolognak amennyire az idom engedte, Legszivesebben elvinnem a szervizbe ha talaltam volna itt Irorszagban.. Valojaban fogalmam sincsen mennyire zsebbe nyulos lenne megcsinaltatni, de tulsagosan szeretem ahhoz, hogy ne torodjek vele. Hazaszallitani ertelemszeruen nem volna esszeru pedig otthon tudnek ra megoldast ugye.. Barmilyen tanacsot, segitseget, tippet oroomel fogadnek es elorre is koszonettel: Tamas
az emailcimem az egyszerubb elerhetoseg kedveert:firedance@freemail.hu. Koszonom megegyszer

Kilépett

 

Fórum lábléc