www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2014-03-20 14:25:48

nagysandor
Tag
Regisztrált: 2012-02-13
Üzenetek: 5

Tanácsot kérnék elektromos dob vásárlásával kapcsolatban!

Szia!
Ami biztos, hogy a hálóbőrös ütőfelületek sokkal érzékenyebbek, illetve a 2 zóna is igen fontos és hasznos tud lenni. Ahogy megyünk felszereltségbe felfele, annál érzékenyebbek az ütőfelületek. Azt javasolnám, hogy keress fel engem személyesen a Roland Zenegalériában, ahol az összes konfiguráció össze van szerelve, így mindegyik verziót ki tudod próbálni. Aztán megbeszéljük, kisakkozzuk, hogy számodra melyik verzió felel majd meg. Bármilyen további kérdéseddel keress engem bizalommal a nagy.sandor@rolandee.hu e-mail címen, vagy személyesen a Zenegaliban. Itt találod az elérhetőséget: http://www.rolandshop.hu/kapcsolat

Üdv, Sanyi

Kilépett

 

#2 2014-03-20 03:56:12

geraszrt
Tag
Regisztrált: 2014-03-20
Üzenetek: 1

Re: Tanácsot kérnék elektromos dob vásárlásával kapcsolatban!

Sziasztok!
A közeljövőben tervezek vásárolni elektromos dobfelszerelést. Több márkából nézegettem, de a Roland mellett tettem le a voksom. Megszámlálhatatlan mennyiségű youtube-videót néztem már meg, ezek alapján két modul között gondolkodom, a TD-11, illetve a TD-15 között. Láttam, hogy mindegyiknek van többfajta konfigurációja pl.: TD15K /KV/V-tour/Compact V stb. Mivel ezek a modulok már rendelkeznek ezzel a Supernatural Sound engine-nel, szeretném ha ezt ki is lehetne használni, de ahhoz nyilván ezek a jobb, érzékenyebb mash headek kellenek. Van esetleg valakinek tapasztalata ezeknek a cuccoknak a használatát illetően? Elsősorban reggae zenéhez szeretném használni a cuccot, így különösen fontos lenne a pergő illetve a lábcin lehető legtöbb zónás érzékelése.

Kilépett

 

Fórum lábléc