www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#76 2012-12-30 14:49:35

TazazTibi
Tag
Regisztrált: 2012-12-30
Üzenetek: 15

Re: Roland BK5

Georgie!

Performace list gombnyomás...aztán amit lementesz stílust pl azonnal adja 4 hangszínre mentett ONE TOUCH beállításban.... vagy a pendrive-ra mentett performance beállítást ugyanúgy , 1 gomb nyomás töltési idő nélkül...
Volt E-50-em...ugyan az mint az E-60...hát nem cserélném el a BK-t egyikre sem... 2 dolog ami tetszik(ett) benne...érintő képernyő D BEAM...aztán dob szett stb...hanyagolható...az E-50-60-ban   Szerintem Csavar "kolléga" abszolút tudja miről beszélek  smile

Kilépett

 

#77 2012-12-30 14:37:51

TazazTibi
Tag
Regisztrált: 2012-12-30
Üzenetek: 15

Re: Roland BK5

Csavar Jól írta...abszolút semmi töltési idő nincsen a BK-5-nél...nekem is az van szeptember óta...
Esetleg egy nagyon rossz minőségű pendrive-ra tippelek,ami nem igazán "kommunikál" jól a BK-val...ezért lehetett az 1-2 perc töltési idő...
Bátran megállja a helyét lagziban,buliban a BK...nagyon dögös hangzásokat lehet kicsalogatni belőle...Nekem előtte volt egy Korg PA-500-am,csak max a dobok voltak ici -picit jobbak benne... küldtem BK-ra optimalizált stílust egy PA-500-at használó ismerősömnek,és midit...elismerően válaszolt vissza:Jobban átjön a "dög" a BK-n mint a PA-500-on...aki "megszelidíti" a BK-t és időt szán mindenre,hogy kiismerje...nagyon jó kis gép kerül a keze alá!!De ez minden típusra érvényes!

Kilépett

 

#78 2012-06-27 10:15:26

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Roland BK5

Nincs töltés idő, közvetlenül olvas a pendrive-ról dalt és stílust is!

1-2 perc betöltést nem is értem, hogy sikerült összehozni?!?

De természetesen ízlés és megszokás dolga is lehet a történet. Ha az ember megszokott bizonyos folyamatokat, nem szívesen/könnyen áll át...

BK-5 koncepciója pont a gyorsabb és könnyebb szolgáltatáson alapszik.
Talán a Finder az ami igazán hiányzik, mármint az E-60hoz képest.

Kilépett

 

#79 2012-06-26 23:43:37

Georgie
Tag
Regisztrált: 2005-04-08
Üzenetek: 15

Re: Roland BK5

Nem fogjátok tudni használni gyorsan és ötletesen mint pl. egy  Roland E60.Mert nekem az volt és nagyon megbántam,hogy cseréltem erre a BK5-re.
A kijelzője kisebb mint egy mobil telefon LCD-je.Ha bármit beakarsz tölteni,vagy stílust,songot stb.cserélni az nagyon de nagyon kacifántos idő igényes.500 gombot kell lenyomni beírni stb.egy új  műsör betöltéséhez  (új dal vagy hangszín,vagy stílus,stb.  szólaljon meg).
Egy rendezvényen voltam 150 embernek játszottam vagy szeretem volna,de minden lejárt szám után a betöltések a megszokott 2-3 mp helyett min.1 -2 perc között mozgott (a közönség persze állt és nem tudta hogy most mi van ?)  Az emberek meg vártak vártak én meg izzadtam mert maga az említett betöltések nagyon sok időt vesznek igényben.Ezt nem a magyar esküvőkre és rendezvényekre találták ki.

Kilépett

 

Fórum lábléc