www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2012-03-11 23:00:05

zsooot
Tag
Regisztrált: 2012-02-25
Üzenetek: 2

VGA-3 probléma

Szia András,

köszi a választ. Úgy tűnik 'megjavult' az erősítő, ha újra jelentkezik a hiba, mindenképp elviszem a szervizbe vagy hozzátok.

Köszi és üdv

Zsolt

Kilépett

 

#2 2012-02-27 10:46:32

BANDITA
Tag
Regisztrált: 2007-01-29
Üzenetek: 72

Re: VGA-3 probléma

Kedves Zsooot!

Célszerű lenne szerintem, hozzáértő emberrel megnézetni. Törökbálinton van a Roland szakszervizünk.
23/511-010
Ha egyeztettek, akkor lehet, hogy egyből oda is viheted, vagy ha komplikált, akkor hozzánk is behozhatod a Roland Zenegalériába a Radnóti M. u. 9-be és mi kivisszük.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv;
Tóth András

Kilépett

 

#3 2012-02-25 19:58:07

zsooot
Tag
Regisztrált: 2012-02-25
Üzenetek: 2

Re: VGA-3 probléma

Sziasztok,

egy VGA-3-al kapcsolatos problémához szeretném a tanácsotokat / segítségeteket kérni. Bekapcsoláskor nem szól az erősítő. A Gain-t, Volume-ot, EQ-t és Mastert maximálisra feltekerve halk, zizegős hang hallható, majd néha hirtelen berobban a teljes hangerő (kis híján szívinfarktust okozva). Innentől az erősítő normálisan működik... amíg ki nem kapcsolom - akkor minden kezdődik elölről. Ha az External aljzatba (tehát a végfokra) csatlakoztatok cd-lejátszót, akkor is ugyanez történik.
Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond és hogy különösebb hozzáértés nélkül meg lehet-e oldani?
Néhány fórumot olvasgatva arra jutottam, hogy talán kilazulhatott / tönkremehetett egy biztosíték.
Előre is köszi a segítséget.

Kilépett

 

Fórum lábléc