www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#51 2010-10-26 10:40:57

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Kérdés

Egyetértek, a Make Up Tools nagyon jó dolog. Ezt megelőzően szinte kínnal lehetett áthangszerelni a stílusokat wink

Kilépett

 

#52 2010-10-26 10:30:24

dominik
Tag
Regisztrált: 2006-08-12
Üzenetek: 67

Re: Kérdés

Make up Tools-ról annyit, hogy ha nem lenne a hangszerben lehet meg se veszem azE60-t.

Kilépett

 

#53 2010-10-26 10:16:07

dominik
Tag
Regisztrált: 2006-08-12
Üzenetek: 67

Re: Kérdés

Szaisztok! Zoli,én mint e60-tulaj annyit mondanék,hogy nem szokott az a hangszer lefagyni. Ha meg lefagy, annak oka van,pl.konvertált stílus Zoli nekem 1 éve van meg minden hétvégén játszom soha nem volt vele gondom. Olyan volt,hogy buli végén nem szólt az Á-hang,de az azért mert kosz ment alá sátras falusi lagzi után. Hazamentem szétkaptam kitisztitottam és ok. Yamahával is fordult már ez elö nem is egyszer.Délután fél5-töl leszek msn-n ha gondolod gyere és eszmecserélünk

Kilépett

 

#54 2010-10-26 00:06:14

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

nagyon köszönöm, először megpróbálom  beszerezni.....

Kilépett

 

#55 2010-10-25 23:27:31

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Rbrtzenesz,

Nem kell elkeseredni. Senki nem az anyjába tanulja meg ezeket a dolgokat, és úgy születik, hanem próbálkozik. Foglalkozni kell vele sokat. Látom te azt gondolod, hogy csak te nem tudod, mindenki másnak rendben van. Francokat. Én is sok mindent nem tudok a Sonarral ami viszont logikus lenne. Ez van.... Annyira tudom én is csak kezelni a Sonart amennyire a midik megkivánják. Nem vagyok én sem programozó inkább akkor zongorista, de muszály volt megismernem ezt a zeneszerkesztési formát. A hangszerek végesek, a softverek végtelenek.

Sokan földhöz ragadtak, és úgy gondolják, hogy a régi jó dolgok pedig nem. Vagy felszállsz a vonatra, bár ott sem könnyű, vagy kinn maradsz a semmi közepén.

Ha van valami a sonarral kérdezzél és segitek....

Üdv.

Zoli

Utoljára szerkesztette Hegedüs Zoltán (2010-10-25 23:28:43)

Kilépett

 

#56 2010-10-25 22:58:16

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

Hegedüs Zoltán írta:

Hello Rbtzenesz,

Szerintem itt senki nem próbál okos lenni, legalább is szerintem, csak a tényeket vázolja.

Szívesen segítenék a GW8 beállításába, de én a Sonarral dolgozom, és ott igazán könnyedén szerintem a GW8-t is belehet állítani úgy, hogy beszarás legyen. Azt még hozzá teszem, hogy ezt feltételes módban értettem. Nem próbáltam még, de azt tudom, hogy a programok megvannak hozzá, mert mikor a Prelude-t megvettem, annak a dolgai megegyeznek a GW8-é val. Azért merem állítani, hogy jobban jársz, ha a számítógépes midiszerkesztést választod, mert történt egyszer, hogy eladtam a Tyros2-met, és vártam a hangszerem, de még nem jött meg és közbe jött pár buli, ezért nekiálltam és a Yamaha S500-al megszerkesztettem a midijeimet, és itt is csak és kizárólag a Sonar programot használtam. Csak 32 polifónia állt rendelkezésemre, és mégis sikerült olyan eredményt elérni, hogy a Tyros3-s barátomnak is meglepetést tudtam okozni. Ja meg senki nem jött oda hozzám aki hallott a T2-vel játszani, hogy szar lenne. Sőt megdicsérték. A szaros S500 ból olyan dob hangszíneket lehetett kiszedni, hogy beszarás, és azt gondolom, hogy a GW8-ban sokkal több van, és tudna közel úgy szólni, mint akár egy G70.

Egy valamit fogadjál meg. Itt mindenki csak találgat, még az úgy nevezett" szakértők" is. Hidd el meglehet csinálni. jobban jársz ha magadtól jössz rá. Bár nem hangszerrel, de ha veszed a fáradtságot, és beszerzel egy Cakewalk Sonar 8-t, akkor szerintem megváltozik a véleményed a GW8-ról. A GW8 és a Prelude egy nagyon jó hangszínekkel felvértezett cucc, és azért nem kell mert mióta megégettem magam a Prelude-l, azóta nem hiszek benne, hogy tudna jól működni. Biztos lesz most olyan aki cáfol, de én tudom, és olvasom itt a fórumot rendszeresen, és mindig találkozok olyan esetekkel, amik mindig visszavetnek.

Bocs ha félre értetted, de nem oktatóként akartam hozzászólni.

Üdv.

Zoli

nagyon kedves vagy, és köszönöm, hogy reagáltál,tudod az a bajom, hogy én nem vagyok sem egy számítógépes zseni,és nincs nagy tapasztalatom a számítógépes zeneszerkesztésben sem sajnos, bármilyen hihetelen, én zenész vagyok.. na ezt úgy értem eddig azt hittem az is elég.. van egy cakewalk progim, odáig jutottam el vele, hogy meg tudom nyitni, mivel angol tudásom csekély, a kisujjamból meg nem tudom kiszívni, így nem is tudok szerkeszteni vele. hát ha valaki kiröhög kiröhög, már nem érdekel... a gw8 at is árulom, mert egyszerűen a midik terén nem vagyok vele egyáltalán megelégedve, gyakorlatilag mp3 lejátszóként használom.. pedig a stílusok,a hangszínek eszméletlenül tettszenek, meg mindíg is Rolandos voltam, de a hangszert nem tudtam kiismerni,érdekes már hangszereket 20 perc alatt(pl: korg PA-50), itt a fórumon kaptam némi segítséget,amit ezúttal is köszönök,a te tanácsodat is megfogadom,megpróbálok beszerezni egy sonar-t, és akkor még 1 progi lesz amihez hülye vagyok... sajnos a gw8-ról minden előnye ellenére az a véleményem ,hogy nem praktikus hangszer,de hát ne is várjunk csodát, a drágább hangszereknek is vannak hiányosságai.. meg nekem is... egyszer összetöröm, aztán felakasztom magam.... rettentően bánt a, hogy hülye vagyok hozzá....

Kilépett

 

#57 2010-10-25 20:11:06

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Hello Rbtzenesz,

Szerintem itt senki nem próbál okos lenni, legalább is szerintem, csak a tényeket vázolja.

Szívesen segítenék a GW8 beállításába, de én a Sonarral dolgozom, és ott igazán könnyedén szerintem a GW8-t is belehet állítani úgy, hogy beszarás legyen. Azt még hozzá teszem, hogy ezt feltételes módban értettem. Nem próbáltam még, de azt tudom, hogy a programok megvannak hozzá, mert mikor a Prelude-t megvettem, annak a dolgai megegyeznek a GW8-é val. Azért merem állítani, hogy jobban jársz, ha a számítógépes midiszerkesztést választod, mert történt egyszer, hogy eladtam a Tyros2-met, és vártam a hangszerem, de még nem jött meg és közbe jött pár buli, ezért nekiálltam és a Yamaha S500-al megszerkesztettem a midijeimet, és itt is csak és kizárólag a Sonar programot használtam. Csak 32 polifónia állt rendelkezésemre, és mégis sikerült olyan eredményt elérni, hogy a Tyros3-s barátomnak is meglepetést tudtam okozni. Ja meg senki nem jött oda hozzám aki hallott a T2-vel játszani, hogy szar lenne. Sőt megdicsérték. A szaros S500 ból olyan dob hangszíneket lehetett kiszedni, hogy beszarás, és azt gondolom, hogy a GW8-ban sokkal több van, és tudna közel úgy szólni, mint akár egy G70.

Egy valamit fogadjál meg. Itt mindenki csak találgat, még az úgy nevezett" szakértők" is. Hidd el meglehet csinálni. jobban jársz ha magadtól jössz rá. Bár nem hangszerrel, de ha veszed a fáradtságot, és beszerzel egy Cakewalk Sonar 8-t, akkor szerintem megváltozik a véleményed a GW8-ról. A GW8 és a Prelude egy nagyon jó hangszínekkel felvértezett cucc, és azért nem kell mert mióta megégettem magam a Prelude-l, azóta nem hiszek benne, hogy tudna jól működni. Biztos lesz most olyan aki cáfol, de én tudom, és olvasom itt a fórumot rendszeresen, és mindig találkozok olyan esetekkel, amik mindig visszavetnek.

Bocs ha félre értetted, de nem oktatóként akartam hozzászólni.

Üdv.

Zoli

Kilépett

 

#58 2010-10-25 19:32:56

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

Hegedüs Zoltán írta:

Hello Rbrtzenesz,

Használtad te már a Makeup Tool lehetőséget? DE mondjuk nem egy GW8-ban találhatót, hanem mondjuk egy Discover 5, vagy egy ami az E sorozatban ill. a G70-ben is benne van? Mert szerintem meglepődnél. A dobot más hangszerrel úgy ahogy a Makeup Tool-nál lehet meg csinálni nem lehet. Egy hangszer sem tudja ezt a lehetőséget. Ez a legjobb amit eddig hallottam.

Nem az én hangszerem fagyott le, hanem ezt olvastam itt a fórumon, bár ha picit körültekintőbb lennél, akkor sok hasonló véleménnyel találkoznál.

Nekem még mindig tetszik az E60, de most át kell gondoljam, mert eddig nem voltak szerviz igényes hangszereim itt meg említeném a Va7-G1000-G800 hangszereket is. Soha nem volt velük baj, nem fagyott le, nem esett szét a kijelző, szólt mindig, úgy ahogy én szerettem volna. Szerintem a tömeggyártás az oka a sok problémának, mert sokat gyorsan csak összedobálni lehet. Emlékezzetek vissza a G70 mikor megjelent, egyszerűen nem lehetett használni, ez személyes tapasztalat, és mikor a fejlesztő csapat kézbe vette a dolgokat, rögtön elkezdett működni, és ennek szintén az az oka, hogy hamar gyorsan legyen kész, de hogy valaki tesztelte volna arra már nem volt elég idő.

Csak felső kategóriás Roland? Huuuuu :-)
Figyu, aki ért a hangszereihez, annak egy GW8 is igazán tökéletes hangszer, aki nem ért hozzá, annak lehet akár E80-Fantom G hangszer parkja. Én mikor meghallottam a G70-t mikor megjelent, és lefagyott állandóan, akkor én a G70-ben csalódtam. Erről mit gondolsz?

Száz szónak is egy a vége, hogy a Makeup Tool szerintem a Rolandnak az egyik legjobb találmánya.

Üdv.

Zoli

teljesen igazad van, itt mindenki kurva okos, én meg 1 hülye fasz vagyok, soha nem is használtam a make up tools-t azt sem tudom hogyan kell,azok a hangszerek amiket említettél(va7 stb), valóban nagyon jó hangszerek, szerintem sokkal jobbak, mint a gw8... örülnék eggyúttal ha valaki aki egyetemi szinten ért a gw8-hoz, lenne olyan kedves hozzám, hogy elmagyarázná, hogyan kell használni,biztos nem fog senki segíteni nekem,ezt tudom, de azért leírtam...igazából több mint 1 éve megvan a gw8, de semmit nem értek még mindíg rajta,a midiket meg átírni rajta(főleg a dobokat), hát az számomra elég neház,és azt akkor hogyan is lehet, hogy a dobokat szétszedem?

Kilépett

 

#59 2010-10-25 17:54:14

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Hello Rbrtzenesz,

Használtad te már a Makeup Tool lehetőséget? DE mondjuk nem egy GW8-ban találhatót, hanem mondjuk egy Discover 5, vagy egy ami az E sorozatban ill. a G70-ben is benne van? Mert szerintem meglepődnél. A dobot más hangszerrel úgy ahogy a Makeup Tool-nál lehet meg csinálni nem lehet. Egy hangszer sem tudja ezt a lehetőséget. Ez a legjobb amit eddig hallottam.

Nem az én hangszerem fagyott le, hanem ezt olvastam itt a fórumon, bár ha picit körültekintőbb lennél, akkor sok hasonló véleménnyel találkoznál.

Nekem még mindig tetszik az E60, de most át kell gondoljam, mert eddig nem voltak szerviz igényes hangszereim itt meg említeném a Va7-G1000-G800 hangszereket is. Soha nem volt velük baj, nem fagyott le, nem esett szét a kijelző, szólt mindig, úgy ahogy én szerettem volna. Szerintem a tömeggyártás az oka a sok problémának, mert sokat gyorsan csak összedobálni lehet. Emlékezzetek vissza a G70 mikor megjelent, egyszerűen nem lehetett használni, ez személyes tapasztalat, és mikor a fejlesztő csapat kézbe vette a dolgokat, rögtön elkezdett működni, és ennek szintén az az oka, hogy hamar gyorsan legyen kész, de hogy valaki tesztelte volna arra már nem volt elég idő.

Csak felső kategóriás Roland? Huuuuu :-)
Figyu, aki ért a hangszereihez, annak egy GW8 is igazán tökéletes hangszer, aki nem ért hozzá, annak lehet akár E80-Fantom G hangszer parkja. Én mikor meghallottam a G70-t mikor megjelent, és lefagyott állandóan, akkor én a G70-ben csalódtam. Erről mit gondolsz?

Száz szónak is egy a vége, hogy a Makeup Tool szerintem a Rolandnak az egyik legjobb találmánya.

Üdv.

Zoli

Kilépett

 

#60 2010-10-25 15:52:19

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Kérdés

Helló,

érdekelne, hogy mi a baj a Make Up Tools-al? yikes

Kilépett

 

#61 2010-10-25 15:19:05

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

Nekem eddig mindíg Roland hangszereim voltak, most is többek között: Gw8, és nem tapasztaltam lefagyást, nem tudom, a te hangszered miért fagyott, lehet, hogy csak az az 1 volt olyan.. DE.... ha jótanács kell, Yamaha-Roland kérdésben:Roland,de csak felső kategóriás(g70, e80),azokba nem fogsz csalódni. olcsóbb Rolandokban igen.Ja, a Make up tools egy nagy szar.

Utoljára szerkesztette robrtzenesz (2010-10-25 15:21:27)

Kilépett

 

#62 2010-10-24 14:35:27

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Sziasztok,

Nem kaptam választ arra, hogy találok e valahol az E60-hoz Cakewalk ins fájlt.

Valaki használja a Sonart az E60-al? Érdekelne mennyi könnyü úgy beállítani.

Ismét olvastam egy hozzászólást bár az E50-ről szólt, idézem:
"Sziasztok
Nekem Yamaha PSR1500-m volt,ezt cseréltem el egy GW8E-re!
Hát mit mondjak,úgy megbántam,mint a kutya,melyik 9-t kölykedzett:
Sikerült elcserélnem egy E50-re,na ez már sokkal jobb,de mégis fáj a szivem a Yamaha után.Annak egyszerű kezehetősége,stilusai,hangszinei messze jobbak.
Remélem senki érzékenységét nem sértettem meg.
Viszont érdekelne,hogy lehet egy SMF-t áthangszerelni az E50 stilusával?(erre a Yamaha alkalmas)
Köszi előre is..."

Erről mi a véleményetek? Basszus....

Sajnos még nem vagyok 100%-ban meggyőzve ezek a szösszenetek igen visszavetnek. Nem ismeretlen elöttem a MakeupTool-s lehetőség, de én a Sonar-ra esküszöm. A Sonart még a Tyros2-vel kezdtem el a szerkesztgetést, és mondom összíntén, hogy jobb eredményt lehet elérni- nyilván ha értesz hozzá- mintha a hangszerrel magával javítanád ki a midit. pl egy E60-al mennyire könnyen lehet megcsinálni azt, hogyha a vonósoknál egymásba szólnak a hangok? Én ezt a Sonarral meg az S700-al azt gondolom igen könnyen megoldom. Az kétségtelen, hogy a Makeup Tool egy fantasztikus találmány, és hogy a dob szettet szét lehet szedni, de ez mitsem ér, ha a gépem lefagy buli közben.

Huu.... Lehet várok még egy kicsit.... Ez nem elég meggyőző nekem, és ennyi lefagyás, meg nem olvassa a lemezt, meg a midiket összekeveri, hát mindenféle elfogultság nélkül állíthatom, hogy a Yamaháim amik eddig voltak soha nem fagytak le, és mindig működtek, és ez számomra fontosabb mindennél....

Üdv.

Zoli

Utoljára szerkesztette Hegedüs Zoltán (2010-10-24 14:46:11)

Kilépett

 

#63 2010-10-20 20:49:43

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Dominik ment az msn felvétel.....

Kilépett

 

#64 2010-10-20 18:19:51

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

nekem nem jött semmilyen e-mail, érdekelne amiről beszéltünk....

Kilépett

 

#65 2010-10-20 18:01:20

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Szia robrtzenesz,

Igen én vagyok aki szerette volna elcserélni a Yamaháját veled, de nem igazán válaszóltál az email-re, így tárgytalannak véltem a cserét.

Üdv.

Szia Dominik,

Köszi az infót. Látod engem is a dobok fogtak meg. Valami fantasztikus a dobszett ami benne van, meg arról nem is beszélve, hogy dupla annyi mint a Yamahában. Én főként midizek, és nekem pl a marker pont marhára hiányzott a Yamahából, ill nekem volt Discover 5m-m, amiben már a MakeupTool volt, és aki nem ismeri az nem is tudja, hogy amikor a dobszetteket más hangszerekben egyben tudom csak cserélni, itt szát tudom szedni a dobsávot dob részekre, és bármilyen dobszettet összetudok állítani. Szóval biztos van ennél jobb hangszer, ill nekem volt olyan hangszerem is amiről sokan nem is hallottak( Lionstracs Mediastation), de mégsem az igazi. Akkor azt gondolom nincs min vacillálni.

Üdv.

Megy a mail.....

Zoli

Kilépett

 

#66 2010-10-20 14:04:34

robrtzenesz
Tag
Regisztrált: 2010-04-22
Üzenetek: 178

Re: Kérdés

Hegedüs Zoltán írta:

Sziasztok,

Biztos azt gondoljátok, hogy buta vagyok mert erre a kérdésemre a választ itt keresem.

Az lenne a kérdésem, hogy lenne egy Roland E60 az én Yamaha psr S700-ért cserébe. A Roland paraméterei nekem megfelelnének, és pont azok vannak benne amire szükségem van. Csak itt is a fórumon sok véleményt hallottam, jót is rosszat is, hogy sok gond van az E50/E60-s gépekkel. Mit gondoltok?
A Yamahát azért választottam, mert vásároltam egy Roland Prelude-t. Pénteki napon vettem Dunaújvárosban, és hétfőn már vittem vissza, mert a kijelzője pepita lett a buli közben. A ki és bekapcsolás sem segített, sőt a hétfői szoftver frissítés sem, amit a Dunaújvárosi hangszerboltba egy szakember végzett. Így lett Yamahám. Bár megvallom nagyon tetszett a Prelude hangja, de a működése nagyon bizonytalan, erre bulit szervezni nem lehet. Voltam a Honfoglalás kiállításon, és odamentem a Prelude-höz, és megpróbáltam hátha működik ill kijavították a hibát, de hozzányúltam és a kijelző elfehéredett. Hát még mindig gázos.
Viszont nem rossz célzattal írtam ezt le, hanem mint érdekesség. Szóval ezért kérdeznék, ill érdekelnének a vélemények esetleg tulajoktól, bár elfogulatlan vélemény a jó vélemény. Nekem tetszik az E60, és az én igényeimnek erre lenne szüksége, de így nem igazán akarnék járni, hogy szervizből szervizbe hordani. Azt még megemlíteném, hogy nekem főként midizésre kellene, markerpontok, sok dobszett, könnyen editálható.

Szóval ha valakinek van véleménye, tapasztalata, akkor szívesen fogadnám.

Üdv.

Zoli

véletlenül nem te akartad cserélni a yamahádat, az én gw8-amért? robertzenesz....

Kilépett

 

#67 2010-10-20 12:19:22

dominik
Tag
Regisztrált: 2006-08-12
Üzenetek: 67

Re: Kérdés

Szia Zoli! Nekem e60-om van,de nem adnám oda még s900 yamiért sem. Volt sok hangszerem,yamaha psr 9000,3000 s900 korg pa 60 pa1x,sött ketron sd1 is,de nem érzem úgy, hogy akármelyikre is visszaváltanék még akkor sem ha a pa1x drágább hangszer. Az e60-ban a szerkeztési lehetöség fogodt meg leginkább, percek alatt meglehet csinálni  midit és a stílust is,ezt a fajta szerkeztési lehetöséget csak a Roland adja. Stílusok alapból jobbak a yamahában, a roland stílus szegényebb de annyi stílust tehetsz a memo-kártyára amennyit akars.Az e80 stílusait olvassa sött még át sem kell hangszerelni mert egy az egyben jó,a hangerő arányokat kell beállitani. 1-éve használom még baja nem volt,vagy is volt de szoft frissité megoldotta. A yamahába lehet "szebbek" a hangszinek de a dobok...... valami katasztrófa. Bármi kérdésed van,vagy akár demó stb. keress meg tomoro@citromail.hu

Kilépett

 

#68 2010-10-20 10:17:43

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Sziasztok,

Biztos azt gondoljátok, hogy buta vagyok mert erre a kérdésemre a választ itt keresem.

Az lenne a kérdésem, hogy lenne egy Roland E60 az én Yamaha psr S700-ért cserébe. A Roland paraméterei nekem megfelelnének, és pont azok vannak benne amire szükségem van. Csak itt is a fórumon sok véleményt hallottam, jót is rosszat is, hogy sok gond van az E50/E60-s gépekkel. Mit gondoltok?
A Yamahát azért választottam, mert vásároltam egy Roland Prelude-t. Pénteki napon vettem Dunaújvárosban, és hétfőn már vittem vissza, mert a kijelzője pepita lett a buli közben. A ki és bekapcsolás sem segített, sőt a hétfői szoftver frissítés sem, amit a Dunaújvárosi hangszerboltba egy szakember végzett. Így lett Yamahám. Bár megvallom nagyon tetszett a Prelude hangja, de a működése nagyon bizonytalan, erre bulit szervezni nem lehet. Voltam a Honfoglalás kiállításon, és odamentem a Prelude-höz, és megpróbáltam hátha működik ill kijavították a hibát, de hozzányúltam és a kijelző elfehéredett. Hát még mindig gázos.
Viszont nem rossz célzattal írtam ezt le, hanem mint érdekesség. Szóval ezért kérdeznék, ill érdekelnének a vélemények esetleg tulajoktól, bár elfogulatlan vélemény a jó vélemény. Nekem tetszik az E60, és az én igényeimnek erre lenne szüksége, de így nem igazán akarnék járni, hogy szervizből szervizbe hordani. Azt még megemlíteném, hogy nekem főként midizésre kellene, markerpontok, sok dobszett, könnyen editálható.

Szóval ha valakinek van véleménye, tapasztalata, akkor szívesen fogadnám.

Üdv.

Zoli

Kilépett

 

#69 2010-10-19 20:02:14

Hegedüs Zoltán
Tag
Regisztrált: 2006-03-13
Üzenetek: 160

Re: Kérdés

Sziasztok,

Az E60-hoz honnan tudok letőlteni ins fájlt a Sonarhoz?

Üdv.

Zoli

Kilépett

 

Fórum lábléc