www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2010-10-21 10:30:51

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Juno Stage billentyű hibák???

Üdv!

Nálunk még mindig nem járt ilyen meghibásodással Juno Stage. De amennyiben a hangszer hibásan működik ajánlott a szerviz. Behozhatod hozzánk is (Zenegaléria) és átnézzük ha szükséges kivisszük a szervizbe, vagy kiviheted személyesen is (Törökbálint/szerviz) - ez utóbbi esetben érdemes telefonon érdeklődni és időpontot egyeztetni.
Szerviz telefonszáma: 06/23-511-010

Kilépett

 

#2 2010-10-20 20:35:26

kollerk
Tag
Regisztrált: 2008-09-01
Üzenetek: 6

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Most olvasom csak a témát... Nekem is Juno-Stage-m van és sajnos az egyik F hang (ráadásul pont a középső) nálam is erősebben szól a többinél. Van esetleg előrelépés a témában?

Kilépett

 

#3 2009-10-16 14:43:55

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Juno Stage billentyű hibák???

roll

Kilépett

 

#4 2009-10-16 14:17:17

jurij.es.a.szakkor
Tag
Küldő: Székesfehérvár
Regisztrált: 2006-02-19
Üzenetek: 67
Weblap

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Texis írta:

Ez egy tartalmas és bő válasz volt.

Texis, néha a kevesebb több!


Texis írta:

minél több Roland terméket vásároljak jó magas áron!

Gondolom ezt már láttad és olvastad:

---8<----------------------------------------------------------------------------------
A 20 éves magyarországi Roland évforduló évében egy tripla 20-as akciót hirdetünk: 20 termék 20 napig 20 százalék kedvezménnyel lesz megvásárolható. Az akció a Hangfoglalás kiállítást követő hétfőn, október 5-én indul és október 24-én szombaton ér véget.

Az akcióban résztvevő 20 termék: BR-900CD, DP-990SB, FANTOM G7, FANTOM G8, FANTOM XR, FP-4BK, FR-3S, HPi-6S RW, JUNO STAGE, KC-550, KR-115RPE, PRELUDE, RG 1-SB, TD-9KX, TD-4, TD-9, V PIANO, VB-99, VG-99, VP-770
----------------------------------------------------------------------------------8<---

A Roland hazai központja 20. születésnapja alkalmából épp most spórol neked 20%-ot...

Kilépett

 

#5 2009-09-18 12:45:53

Gabesz
Guru
Regisztrált: 2003-10-15
Üzenetek: 260

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Kedves Texis!

Ez esetben köszönjük az észrevételt, ezentúl jobban oda fogunk figyelni fogunk a telefonos tájékoztatásra is.

Üdv:

Sántha Gábor

Kilépett

 

#6 2009-09-18 12:21:08

Texis
Tag
Regisztrált: 2009-09-16
Üzenetek: 4

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Kedves Gábor,

Örömmel tölt el, hogy válaszoltál a levélre.
Voltam már többször a zenegalériában. Az ottani személyes tapasztalatokra
nem tudok panaszkodni. De sajnos a telefonos tanácsadással
voltak problémáim. Na meg a mostani fórum válaszok.
Szinte úgy éreztem amit nekem különböző alkalmakkor a szintikről elmnodtak, hogy ennél többet el tudok olvasni a katalógusban. Ez sajnos így volt ezért hívtam utána más üzletet akik ezt forgalmazzák és a legapróbb részletekig mindent elmondtak.

A hibával kapcsolatban pedig tényleg tájékozódni akartam, mert azért egy
Juno Stage számomra nem egy filléres beruházás. Elég nehéz manapság
egy ilyet megvásárolni és már évek óta készülök egy komolyabb szinti megvásárlására.  Csak a pénz nehezen jön össze rá. És ha már összejön
akkor szeretnék olyat vásárolni ami maximálisan megbízható és nem kell
attól félnem amiket a fórumokon olvastam Stage használóktól.

Üdv
Texis

Kilépett

 

#7 2009-09-18 11:56:05

Gabesz
Guru
Regisztrált: 2003-10-15
Üzenetek: 260

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Kedves Texis,

Érdekes az észrevételed a Zenegalériás szakértelemmel kapcsolatban. Mivel szakmai vezetőként dolgozom a Rolandnál gondoltam reagálok erre a bejegyzésre én is.
Sajnálom, ha így érzed, mert mi mindenkinek megpróbálunk minél pártatlanabbul, minél pontosabb információt adni a Roland hangszerekről és általában jó visszajelzéseket kapunk a munkánkkal kapcsolatban. Minden esetre köszönjük az észrevételt, és elnézést, ha Neked valaki lerakta a telefont, vagy "flegmán viselkedett, ilyen aztán tényleg nem szokott előfordulni nálunk. Nem ritkák a kollégák részéről a 15-perces beszélgetések, és soha senkit nem tessékeltünk el, sok a visszajáró vendégünk és van aki gyakorolni jár be évek óta mégsem "zavartuk" el soha.
Az árak tekintetében pedig a Roland Magyarországra érvényes árlistája alapján dolgozunk, mint az összes hazai kereskedő.

A témával kapcsolatban:
Eddig valóban nem kaptunk egyetlen negatív visszajelzést sem a JUNO Stage-ről. Javaslom, hogy gyere be, hallgasd meg a hangszert és döntsd el magad, hogy tetszik-e, vagy sem.

Remélem nem marad rossz "szájízed" a Zenegalériával kapcsolatban, mi bármikor szeretettel várunk akár személyes, akár kérdéseiddel mailben és telefonon.

Üdv:

Gabesz (Sántha Gábor)

Kilépett

 

#8 2009-09-18 11:30:10

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Valóságban és a Zenegalériában is megtalálható vagyok ezen a néven. Nem rejtőzöm álnév mögé smile
Kérdésedre szerettem volna egyértelmű választ adni és nem mellébeszélni. Egyenes és tömör választ igyekszem adni.
És mivel tényleg nem tapasztaltam ilyen irányú visszajelzést vevőinktől, bátorkodtam ezt leírni!
Sajnálom ha ez negatív és vevőelriasztó stílusnak érezhető!   sad

Kilépett

 

#9 2009-09-18 11:03:21

Texis
Tag
Regisztrált: 2009-09-16
Üzenetek: 4

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Ez egy tartalmas és bő válasz volt. Pont olyan ami elvárható egy " szakembertől" aki álnéven fórumoz!
Meg is győztél arról, hogy nálatok a zenegalériában minél több Roland terméket vásároljak jó magas áron! Ez tipikus! Egy Igazi Jó kereskedő vagy!
De kb. a telefonos tájékoztatás is ilyen tartalmas, bármilyen gonddal fordulok hozzátok. Eléggé megkérdőjelezhető a szakmai hozzáértésetek! Vagy inkább csak a lustaság és az ehez társuló flegmaság? Más üzletnél alig tudtam a telefont lerakni olyan hosszasan és készségesen magyaráztak bármilyen hangszerről kérdeztem. Még akkor is ha esetleges negatív hallottakról kérdeztem.  Nem elég hogy válság van Magyarországon és visszaesik a kereslet még a meglévő vevőkört is elriasztjátok magatoktól a stílusotokkal. Lehet ha a tulajdonosok  tudnák, hogy ilyen flegma figurákat alkalmaznak elgondolkodnának a cserén! Talán majd jelzem feléjük a problémát!

Kilépett

 

#10 2009-09-18 10:31:09

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Nem jeleztek.

Kilépett

 

#11 2009-09-17 20:18:30

Texis
Tag
Regisztrált: 2009-09-16
Üzenetek: 4

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Szia

Pontosan arra vagyok kiváncsi, hogy mire számíthatok.
Nem általánosítottam, hanem rákérdeztem, arra amit olvastam.
Nem szeretnék felkészületlenül ekkora összeget beruházni.
Te akkor azt mondod, hogy Magyarországon még nem jeleztek nállatok
ilyen tipusú problémát?

Kilépett

 

#12 2009-09-16 10:52:31

Csavar
Guru
Küldő: Roland Zenegaléria
Regisztrált: 2007-03-20
Üzenetek: 921

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Üdv,

nálunk már történt vásárlás, de én például ehhez -még- hasonló hibáról sem kaptam visszajelzést.
A szóbeszéd számszerűsített adait érdemes csak figyelembe venni...de azt sem 100%-nak smile

Kilépett

 

#13 2009-09-16 08:56:32

Texis
Tag
Regisztrált: 2009-09-16
Üzenetek: 4

Re: Juno Stage billentyű hibák???

Sziasztok!

Külföldi Roland fórumon olvastam több felhasználó hozzászólását, hogy
gond van a Juno Stage bizonyos billenytűivel. Általában az F, és a C hangnál észlelhető a hangzáskülönbség, hangosabban, erősebben  szól mint a többi.
De volt olyan akinek az A és G hangnál jelentkezett. Mentek a találgatások Velocity hiba,stb...........de a hiba orvoslása nem igazán született még meg. Ez típus hiba, vagy csak néhány felhasználónál fordult ez elő?
Kiváncsi vagyok mi erről az észerevéteklük a magyar felhasználóknak.
Tud valaki erről valamit, mert én most szeretnék majd Juno Stage-t vásárolni és nem szeretnék ilyenbe belefutni.  Várom az észerevételeket.

Előre is köszi!

Kilépett

 

Fórum lábléc