www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2008-06-16 19:35:46

crondzy
Tag
Regisztrált: 2008-03-19
Üzenetek: 6

Help me!!!! USB audio- no MIDI.

Csaó!! A mai napon sikerült összehoznom a mókát, és valóban az volt a szitu amit írtál!!!! Mindenképpen köszönöm a segítséget!! Jó hogy van ilyen oldal ahol lehet számítani hozzáértő szakértelemre!! Még egyszer köszi, szép estét!!!! :-)

Kilépett

 

#2 2008-06-16 15:49:30

jurij.es.a.szakkor
Tag
Küldő: Székesfehérvár
Regisztrált: 2006-02-19
Üzenetek: 67
Weblap

Re: Help me!!!! USB audio- no MIDI.

Ha jol ertem, akkor az USB/MIDI eszkozod (amelyik minden bizonnyal egy Edirol PCR szerias kontroller)
nem jelenik meg alapbol SX-ben ezert a TRACK INSPECTOR-ban nem tudod kivalasztani azt...

Ebben az esetben a megoldas:
DEVICE SETUP menuben elesiteni kell a kivant MIDI eszkozoket, ezek utan mar "latni" fogja oket a szoftver.

Udv,
jurij.es.a.szakkor

AudioWorks / Szfvar

Utoljára szerkesztette jurij.es.a.szakkor (2008-06-16 15:49:57)

Kilépett

 

#3 2008-06-15 17:11:01

crondzy
Tag
Regisztrált: 2008-03-19
Üzenetek: 6

Re: Help me!!!! USB audio- no MIDI.

Helló mindenki! Tud nekem valaki segíteni? SB live kártyát használtam CUBASE SX-hez, most egy SP 555 -öt iktattam be külsőnek. Minden tökéletesen megy, kivéve a MIDI cuccot nem hallom vissza. A REASON-ben okés a dolog, egyszerű volt belőni. De az SX-ben az istennek sem találom hogy hol lehet. Az AUDIO müködik csak a MIDI nem. (Állítólag azért mert az SB live-ban van egy bizonyos MIDI generátor.)  Persze nem ezzel vezérlem a MIDI-t, azt egy másik USB-n egy billentyűzettel.  De ha ez igaz  akkor a REASON-ben sem kellene hogy halljam nemigaz? Az audio panelnél már kerestem, de semmi. :-(   ....Valakinek valami ötlete???

Kilépett

 

Fórum lábléc