www.rolandee.hu

Roland fórum

Nem vagy belépve.

#1 2004-09-14 08:17:33

Tóth Csaba
Tag
Regisztrált: 2003-11-11
Üzenetek: 14

Tudunk e már valamit az új ROLAND arranger-ről?

Kedves Bonchery!

Az árról egyelőre csak nagyságrendet tudok írni. Valahol a VA-76-os ára körül lesz, tehát bruttó 750.000,- Ft környékére várható az ár.

Üdvözöl,
Tóth Csaba

Kilépett

 

#2 2004-09-13 22:36:35

bonchery
Tag
Küldő: USA
Regisztrált: 2004-09-12
Üzenetek: 2

Re: Tudunk e már valamit az új ROLAND arranger-ről?

Köszönöm a gyors választ.
Ha tudtok majd árat (akár megközelítőleg is), vagy egyéb infót köszönettel venném ha értesítenétek ezen az oldalon, vagy e-mail-ben.
Tisztelettel,


BonCherry

Kilépett

 

#3 2004-09-13 08:27:54

Tóth Csaba
Tag
Regisztrált: 2003-11-11
Üzenetek: 14

Re: Tudunk e már valamit az új ROLAND arranger-ről?

Kedves Bonchery!

A hír igaz. Egyelőre csak telefonon értesítettük ki Partnereinket a G-70 érkezéséről, írásos anyagot, végleges paramétereket és képet csak október első napjaiban tudunk feltenni a netre. A hangszer egyébként október legvégén vagy novemberben érkezik meg hozzánk, de lehet, hogy egy bemutatódarabot előbb is kapunk.
Kérdésedre válaszolva úgy fest, hogy minden PC kártyát fogad majd (SmartMedia, Microdrive, CompactFlash, Memory Stick) és lesz benne egy kb. 1000 SMF tárolására akalmas harddiszk is. Ne haragudj, hogy ennél sokkal többel nem szolgálhatunk most, de a hangszer végleges paraméterezése éppen zajlik, ezért arra kértek a japánok bennünket, hogy várjuk meg a startjelüket a hivatalos értesítésre!

Köszönjük pártoló szavaidat és ígérjük azonnal értesítünk, ha többet tudunk!

Üdvözöl,
Tóth Csaba
ügyvezető

Kilépett

 

#4 2004-09-12 15:00:10

bonchery
Tag
Küldő: USA
Regisztrált: 2004-09-12
Üzenetek: 2

Re: Tudunk e már valamit az új ROLAND arranger-ről?

Sziasztok!

Tudtok-e már valamit az új kísérőautomatikás Rolandról?
Igaz-e, hogy G-70 lesz a neve és hogy hard-disk-et tartalmaz?
Mikor kapjuk az első információkat a paraméterekről?
Jómagam VA-76-ossal dolgozom, melyet az elsők között vettem, mondhat bárki bármit, - én végigvendéglátóztam már a világot - semmilyen márka nem fér a Rolandok közelébe. Tökéletesen meg vagyok elégedve a márkával, és kiváncsian várom az újabb "durranást".


BonCherry

Kilépett

 

Fórum lábléc